HİZMETLERİMİZ

EŞYA DEPOLAMA

KOLAY DEPO, evinizdeki eşyaları eviniz kuşullarında güvenle depolamak için kurulmuş, faaliyetlerini REYSAŞ depolarında tüm Türkiye'de 10 Bölgede devam etmekte olan bir kuruluştur.

Eşya Depolama, özel koşullar isteyen, dış ortama ve dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı kapalı, güvenliği sağlanmış koşulları sağlamalıdır. Eşyanızın muhteviyatı ne olursa olsun mutlaka sizler için kıymetlidir.

Size özel eşyanızı depolayacak kuruluşun bu doğrultuda tüm imkanlarını organize etmiş olması gereklidir. KOLAY DEPO'nun ekibi ve ekipmanları bu konuda müşterilerine en güvenli ve en uygun depolama hizmetini vermek için eğitilmiş personeliyle, güvenli ve prtaik depolama sistemiyle tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürünlerimiz »

KIŞ / YAZ LASTİK SAKLAMA

Kış koşullarının ağır geçtiği bölgelerde genel olarak herkes kışlık lastik kullanır.

Anvak bu lastiklerinin yazında kullanılması sözkonusu değildir. Dolayısıyla kişiler yazlık veya kışlık lastiklerini saklayacak yer bulmak zorundadırlar.

Bu lastikler balkon, kömürlük gibi açık alanlarda sakandığında hızla sertleşir ve zaman içinde güvenli olmayan bir yüzey sertliğine ulaşır. KOLAY DEPO'nun araç lastiği saklamak için dizayn ettiği özel kutuları sizlere araba lastiklerinizi saklamak konusunda oldukça faydalı bir çözüm sunmaktadır.

Araba lastiklerinin değiştirilmesi gerektiği zamanlarda KOLAY DEPO personeli lastiğinizi dilediğiniz yere kadar getiriğ diğer lastiklerinizi tekrar kutusuna koyup deposuna geri getirir.

EV EŞYASI DEPOLAMA

Ev eşyası depolama; evinizdeki eşyaları depolama gerekliliği aslen çok insan tarafından hissedilmeyen, evimizde muhtelif alanları kullanarak giderilir.

Ancak, başka bir ülke veya şehirdeuzun süre geçirmek zorunda olacak kişiler, tayini çıktığı için başka ilde yaşayacak kişiler, expad görevi üstlenmiş kişiler, sezonluk yazlık tutup yaz sonunda eşyalarını koyacak yer arayan kişiler, evlenerek 2 evi birleştirmek zorunda kalan kişiler, evindeki eşyaları yenileyerek eski eşyaları atmak istemeyen kişiler ve en nihayetinde evinde bir miktarda olsun yer açmak isteyen kişiler ev eşyalarını depolamak için KOLAY DEPO'yu tercih ediyorlar.

DEPOLAMA HİZMETİ

Depolama hizmetine neden ihtiyacımız olur, sorusu aslında bugün sadece ihtiyaç anında ortaya çıkan özel eşya depolamasında çözüm arayan kişilerin sorduğu bir soru değildir.

Taşınan, özel eşyalarını koyacak yer arayan kişiler, başka deyişle depolama hizmeti almak isteyen kişiler zaten ihtiyaç olarak tespitini yapmış ve bu ihtiyacı bulmuştur. Ancak bunun bir ekonomik tedbir olduğu, bir maliyet azaltma tekniği olduğu ve insanlara mali avantaj sağladığı zaman içinde anlaşılacaktır.

Örneğin, evindeki eşyaların büyüklüğünden dolayı kiraladığı evi aslında ihtiyacının olmadığı m²'lerde kiralamak zorunda kalan kişiler, aynı koşullarda bir apartmanda 120m² ev yerine 100m² eve sığabiliyor. arada 20m² için ayda 300 ile 500 TL arası kira veriyorlar. KOLAY DEPO 20m²'deki eşyalarınızı yaklaşık olarak yukarıdaki maliyetlerin %70 ucuzuna depolayabiliyor. Bu da yılda 2500-3000 TL avantaj demektir. M² fiyatlarının gün geçtikçe yükseldiği emlak dünyasında bu maliyetlere karşın kişiler daha küçük ve kompakt yaşam koşullarının düzenlemesini yapmak durumunda kalacaklardır. KOLAY DEPO bu konuda depolama hizmetinin getirdiği avantajları müşterilerine sunmaktadır.

HOBİ EŞYASI DEPOLAMA

Hobi eşyaları çoğunlukla evlerde saklanacak yer konusunda en fazla sıkıntının yaşandığı ürünlerdir.Aslında bunun için KOLAY DEPO'nun sağlayacağı avantajlar çok önemlidir.

Küçük büyük tüm hobi alet ve edavatları bu işe uygun boyutlardaki kutularımızla oldukça uygun koşullarda saklanır.

Örnek olarak; Uludağ'da düzenli olarak kayak yapan kişiler kayak takımı ve kıyafetlerini depomuzda saklayarak bu takımları taşıma zorluklarına karşın önlemlerini almışlardır. Bir başka örnek ise dalış takımlarını saklamak isteyen dalış grupları depolarımızda kutularımızı bu amaçla kullanmaktadır"